APOŠTOLSKÁ CÍRKEV

SBOR PROSTĚJOV

ZPĚT

 

Jaký je smysl života?

 

 

 

Celé dospívání jsem strávila hledáním smyslu života, od kterého by se mohla odvíjet moje rozhodnutí o klíčových životních krocích, které byly přede mnou. Hodně jsem četla a přemýšlela, zkusila podobně jako většina mladých kdeco, abych našla naplnění svého života, ale nic nebylo dostatečné, aby stálo za to pro to žít.

 

Velmi mě oslovilo učení Ježíšovo, které jsem četla v biblických evangeliích, když mi bylo asi 17 let, ale nevěděla jsem, jak s ním prakticky naložit a tak jsem hledala dál - neúspěšně.

 

Až o několik let později jsem poznala lidi, kteří ač moji vrstevníci, byli úplně jiní – plní pokoje, lásky, radosti. Šli proti větru, když na rovinu mluvili o své víře v Boha a bylo zřejmé, že si jsou jisti tím, co poznali, a že mají proč žít. Ukázali mi cestu k Bohu a já jsem přijala křesťanství.

 

Můžu žít smířená s Bohem, svým Stvořitelem, On mi dává sílu překonávat všechny těžkosti života. Vím, že mě nikdy neopustí a vede můj život. Také vím, že smrtí těla zde na zemi život nekončí, ale lidská duše je nesmrtelná. Ježíš zaplatil i za moje hříchy svou smrtí na kříži, a když jsem tuto jeho oběť přijala, otevřela se mi cesta na věčnost v Boží přítomnosti – tam bude ta plnost poznání, radosti a lásky a ničím nezkalený vztah s Bohem, pro který jsme byli původně stvořeni.

 

Mgr. Jana Rozehnalová

 

 

 

 

 

 

 

APOŠTOLSKÁ CÍRKEV

SBOR PROSTĚJOV

 

 

 

https://www.pnglot.com/pngfile/detail/79-790413_phone-icon-telephone.png

734 182 021

Apoštolská církev

sbor Prostějov

 

Raisova 1159

Prostějov 796 01

Související obrázek

pastor@acprostejov.cz

facebook.com/ACsborProstejov

 

Související obrázek

Mapa sboru AC Prostějov

Pastor: Ondřej Kříž

 

https://ak0.picdn.net/shutterstock/videos/26325020/thumb/7.jpg

GDPR

 

 

Vytvořeno v roce 2019