APOŠTOLSKÁ CÍRKEV

SBOR PROSTĚJOV

ZPĚT

 

Bůh mi pomáhá

 

 

 

Ohledně situace okolo šíření koronaviru jsem byla stále pokojná, ale včera to na mě nějak všechno dolehlo.

 

Tady u nás na vesnici jsou lidi čím dál víc zpanikaření a vyhrotilo se to tím, když se rodiče vrátili z Egypta (přijeli o týden dřív, než měli, ale nebyli v těch hotelech, kde byla karanténa). No a tady na vesnici se to lidé dozvěděli, že byli v zahraničí, tak asi dostali strach a z toho vznikly samé nenávisti, osočování, házení viny na druhé za všechno, co se děje atd..

 

Starosta to začal řešit, nařizoval nám v domě karanténu, a že nesmíme nikam chodit, i když nic takového nemá být. Dokonce i má kamarádka mi včera celý den pořád psala zlé zprávy, obviňovala mě ze všeho, útočila, samé rány pod pás.

 

Ze začátku jsem se snažila všechno vysvětlovat, že karanténa platí jen pro ty, kdo přijíždí z 15 rizikových zemí atd., ale k ničemu to nevedlo. Bohužel jsem se tím nechala rozhodit a měla jsem v sobě vztek, který odnesl i syn.

 

Pak jsem vypnula telefon a odešla do lesa a modlila se a prosila Pána, ať toho vzteku zbaví. Prosila jsem za to, abych nebyla naštvaná na ostatní, prosila i za tu kamarádku, aby jí ta zlá slova odpustil.

 

Dnes ráno jsem se probudila už s klidem a během dne se ta kamarádka sama ozvala a byla milá. Sice se za ta zlá slova neomluvila, ale bylo poznat, že ji to asi mrzí…

 

Jsem moc ráda, že nám Pán dává takový pokoj a zároveň bych to moc přála i všem ostatním, když vidím, jak bez Pána tápou a trpí strachem. Dodržuji všechno, co se má a věřím, že nás Pán ochrání.

 

Martina Žilková

 

 

 

 

 

 

 

APOŠTOLSKÁ CÍRKEV

SBOR PROSTĚJOV

 

 

 

https://www.pnglot.com/pngfile/detail/79-790413_phone-icon-telephone.png

734 182 021

Apoštolská církev

sbor Prostějov

 

Raisova 1159

Prostějov 796 01

Související obrázek

pastor@acprostejov.cz

facebook.com/ACsborProstejov

 

Související obrázek

Mapa sboru AC Prostějov

Pastor: Ondřej Kříž

 

https://ak0.picdn.net/shutterstock/videos/26325020/thumb/7.jpg

GDPR

 

 

Vytvořeno v roce 2019